Na kontaktoni

Adresë

Zhongshan Road North Extension, Gulou District, Xuzhou City, Jiangsu Province, China

telefon

0.086-15952178011

0086-0516-87879988

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Request Information Na kontaktoni